2018 Zara Tulum Modelleri

0
11
Fiyatı 350 tl

Merhaba moda tutkunları,bir önceki yazımızda Zara’nın öne çıkan çizme modellerinden en favori olanları seçmiştik. Zara da dolaşırken sanki Avrupa da bir mağazada dolaşıyor hissi yaşatan çok önemli parçalardan bahsetmek istiyorum bugün.

Tulumlar…

Tulum deyip geçmeyin;gerek günlük şıklık,gerek ofis hayatı,gerekse özel gecelerde farklı bir şıklık sağlıyor. Uzatmadan hemen modellerden bahsedelim.Son iki sezondur çok sık gördüğümüz kadifeleri Zara’nın tulumunda görmek beni şaşırtmadı.Üstelik kadifeye öyle bir tat getirmiş ki Zara. Parlak kadife…Özel davetlerde,gece partilerinde,düğün,nişan vb. yerlerde topuklu sandaletlerle kombinleyip gözünüz kapalı giyebileceğiniz bir tulum.Tek kelimeyle muhteşem. V yaka, uzun kollu, vatkalı belirgin omuzlu kısa etek boylu, tul büzgülü bu tulumun fiyatı 350,00 tl.

 

zara tulum 230 tl - 2018 Zara Tulum Modelleri
zara tulum 230 tl

Hemen başka bir favori tulumdan bahsedelim.Ofis şıklığı için uygun bulduğum gömlek pantolon görüntüsü veren maskülen tarzdaki bu tulum rahatlığı ön planda tutuyor. Gömlek yaka, uzun kollu, omzu kayışlı, göğüs kısmı kapaklı yama cepli, beli büzgülü ve kumaş kemerli, önü pensli, dikişli yan cepli, kapaklı arka cep detaylı ve düğme iliklemeli.Oxford ayakkabılarla kombinlenerek rahatlığı arttırabilir ince topuk sivri burunla kombinleyerek de ciddiyeti ön planda tutabilirsiniz.Tulumun fiyatı 230,00 tl.

Son olarak günlük şıklık ve içinde bulunduğumuz kış aylarına uygun bir tulum seçtim.Renk şarap…

Kombinlenecek en güzel renk. Kruvaze v yaka, kısa kollu, elastik belli ve streç fitilli kumaşlı uzun bir tulum Fiyatı 80,00 tl. Basit ve düz görüntüsü aksesuarlarla hareketlendirip günlük şıklığınızı sağlayabilir, çizme ve bootielerle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

zara tulum 3 min - 2018 Zara Tulum Modelleri

zara tulum4 min - 2018 Zara Tulum Modelleri
zara tulum 80 tl

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here