MEZUNİYET ELBİSELERİ

0
7
mezuniye elbise
mezuniye elbisesi

MEZUNİYET ELBİSELERİ

Mezuniyet balonuz yaklaştı ve siz hala ne giyeceğinize karar veremediniz mi?Bence aylar öncesinden planlanması gereken birçok şey var!! Mezuniyet elbisesi dosyasını sizler için açıyorum kızlar.

Bu özel gecede elbette en mükemmel görüntüye ulaşmak ve gecenin en güzel kızı olmak istiyorsunuz.Öncelikle mezuniyet elbisesi seçerken sadece bir gece giyeceğinizi düşünmeyin.Öyle bir elbise seçin ki başka bir davet yada düğünde de kullanabilin.

İlk ve en sağlam tercihimiz siyah olabilir.  Siyah renk,mezuniyet elbiselerinde ve diğer davetlerde göz alıcı görünmenizi sağlar.Her zaman ince,asil,gizemli görünmenize yardımcı olur. Siyah mezuniyet elbisenizi siyah çanta ve ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Veya değişiklik katma isterseniz altın ve gümüş rengi aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Cool bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız siyah ojeler ve siyah gölgeli bir göz makyajı yapabilir dudaklarınızı hafif renkte bırakabilirsiniz. Ya da tam tersi bordo ve kırmızı ağırlıklı ruj kullanıp oje ve göz makyajı renginizi daha hafif ve sade tutabilirsiniz.

Eğer mezuniyet elbiseniz içerisinde prenses gibi görünmek istiyorsanız Pudra ve tonlarında elbiseler kullanabilirsiniz.Bu tonlardaki elbiseler sizi zarif ve masum gösterecektir.Zarifliğiniz ve doğallığınız ön plana çıkacak,bu özel gecede dikkat çekmenizi sağlayacaktır.Bu renk tonlarındaki elbiselerinizi taşlı aksesuarlarla,çantalarla ve ten rengi zarif ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.Sadeliğinizi bozmayacak şekilde ağır olmayan şeftali tonlarında makyaj yapmayı tercih etmelisiniz.

Eğer mezuniyet elbisenizin tek renk olmasından yana değilseniz bu özel gecede rengarenkte olabilirsiniz.Özellikle bahar ve yaz aylarında fresh uçuş uçuş kumaşlarla dikilmiş renkli elbiseler sizi cıvıl cıvıl ve enerjik gösterecektir.Mezuniyet elbisenizin renkli olmasından korkmayın örneğin mor bir elbiseyi sarı bir çanta ve ayakkabıyla kombinlemek sizi o gece birçok kişiden farklı kılacaktır.Dinamik kombininizi hafif makyajla tamamlamayı unutmayın.

Peki geometrik yada çiçek desenli elbiselere ne dersiniz? Özellikle yaz mevsiminde desenli bir mezuniyet elbisesi farklı bir seçenek olarak aklınızda bulunmalı.Herkesin tek düze ve düz renkler tercih ettiği gecede sıradışı olarak dikkat çekebilirsiniz.Desenli elbisenizi düz renklerde bir ayakkabı ve çanta ile kombinlemeli yine ayakkabı çanta ikilisinin rengini elbisenizin desenindeki renklerden tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here