ZARA PARFÜM

0
12

 

Bir önceki yazımda pazarın öncü markası Zara’nın tulumlarını inceleyip favorilerimi paylaşmıştım.Şimdi size Zara’nın parfümlerinden biraz bahsetmek istiyorum.Moda sektöründe birçok kadına yön veren Zara elbette parfüm sektöründe de kadınların gözdesi.Genel olarak biraz bahsetmek gerekirse Zara ünlü,kaliteli ve pahalı parfümlerin dupe’unu yapıyor.Çok fazla kalıcılığı yok ve ufak şişelerde oluyor tam olarak çantaya atımlık.Geneli makul fiyatlı ve koku çok kalıcı olmadığından birkaç saatte bir yenilemek gerekiyor.Gelelim benim favorim olan birkaç Zara parfümüne…

Zara Gold:Silindir şekline benzeyen bir şişesi var.Biraz tatlı,biraz meyveli hatta karamel ve vanilya karışımı bir kokuya sahip.

Zara Rose:Fiyatı ve performansı bakımından çok ideal.Adından da anlaşılacağı gibi çiçek kokusu karışımı.Diğerlerine nazaran kokusu daha kalıcı.

Zara Florel Bouquet:Benim Zara parfümleri arasında en beğendiğim diyebilirim.Kalıcılığı neredeyse 12 saati buluyor.Fiyat açısından da uygun.Kokusu ferah,taze mismis bir koku.

Zara Los Angeles:Zara’nın en beğenilen kokularından bunun yanında kalıcılığı neredeyse 1 saat.Tam bir yaz kokusu.Şuan satıştan kaldırıldı fakat yinede bilgi vermekte fayda var.

Zara Oud: Çok oryantal ve hafiften bir öd ağacı kokusu var.2014 yılından bu yana oldukça satılan bir parfüm.Biraz safran ve de ahududu kokusunu da orta notalarda almak mümkün.

Zara Vanilla Wood:Sınırlı sayıda ve orijinal parfümlere muadil olarak üretilmiştir.Oryantal bir vanilya kokusuna sahiptir.Çok aranan bir koku olmasına rağmen şuan Zarada satışı yoktur.

Zara White:Çiçeksi ve fresh bir kokusu var.Yazın çantanızdan çıkartmak istemeyeceksiniz.Fiyatı uygun,kalıcılığı en fazla 3 saat.Sık sık fıslatmak gerekiyor ki yaz sıcağında etkisini tekrar kazansın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here