Doğru Aksesuar Seçimi

0
17
Doğru Aksesuar Seçimi

Doğru Aksesuar Seçimi

Moda biz kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur.Kombin yaparken nasıl “şunu  uydurayım,altına da şunu giyeyim’’ diye kombinimizi daha bir gece önceden ayarlıyorsak, kombini tamamlayan aksesuarlarda bir o kadar önem taşır. Birçok moda uzmanı doğru aksesuar kullanımının en basit kıyafete bile fark kattığını savunur. Kıyafetimizi tamamlayan aksesuarlarımızı ancak doğru yerde ve şekilde kullanıyorsak şıklığı yakalarız.

Aksesuarlar kullanıldıkları yeri daha fazla ön plana çıkarırlar. Örneğin boynunuzun güzel ve zarif olduğunu düşünüyorsanız aksesuar olarak şık kolyeler kullanmalısınız.Düz, tek renk, sade bir elbiseye abartılı takılar kullanıp hareketlendirebilirsiniz. Tam aksi bir kombin de ise son derece rüküş bir görüntüye sahip olursunuz aman dikkat.

Aksesuar kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Kalın bir boynunuz varsa kesinlikle gösterişli bir gerdanlık kullanmayın incecik zincirler tercih edin.

Ufak bir yüze sahipseniz asla iri küpeler kullanmayın.

Kolye ve küpeyi kesinlikle bir arada kullanmayın,bunun yerine küpe ve bilezik kullanın.

Gece kıyafetlerinizle saat kullanacaksanız abiye bir saat olmasına dikkat edin.Eğer spor bir saatiniz varsa kesinlikle tercih etmeyin

Women Accessory - Doğru Aksesuar Seçimi

Kısa bir boyuna sahipseniz tasmalardan uzak durun.Tasmalar boynunuzu olduğundan da kısa gösterecektir.

İş hayatında kullandığınız kıyafetlerle son derece sade takılar kullanmalısınız.Ağırlıklı olarak saatler şıklığınızı tamamlayacaktır.

Uzun boylu iseniz boynunuzdan göbeğinize kadar sarkan uzun kalın zincir ve kolyeler kullanabilirsiniz.Kısa boyluysanız asla bu kolyeleri tercih etmeyin.

Parmaklarınız uzunsa iri yüzükler tercih edebilirsiniz.Kısa ve tombulsa uzunlamasına taşı olan yüzükler tercih etmelisiniz.

Yuvarlak bir yüz yapısına sahipseniz küçük küpeler kullanmalısınız.Zarif ince bir yüzünüz varsa abartılı küpeler ,iri halkalar kullanabilirsiniz.

Unutmayın şıklığın bir parçası da aksesuarlarımızdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here