KISA SAÇ MODELLERİ

0
10
kısa saç modelleri

Ne kısa saç mı? Deli misin? Dediğinizi duyar gibiyim. Ben de böyle düşünüyordum ne zamanki kısa saç kullanmaya başladım tüm ezberim bozuldu.

Saç bir kadının en önemli aksesuarıdır kesinlikle ama bu aksesuar illa uzun olarak kendini göstermek zorunda değil.Kısa saçın keyfine varan kadınlar beni anlıyorlardır. 30 lu yaşlarınıza gelmiş ve henüz hiç kısa saç kullanmamışsanız bu yazımı dikkatle okuyun. Kış mevsimini iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde kendinizde bir değişikliğe izin verin ve yeni bir deneyim yaşayın.Eskilerin dediği gibi nasılsa kökü sizde. Aslında kısa saç tek kelimeyle rahatlık demek. Düşünsenize dışarı çıkmadan saçınıza harcadığınız vakit minimize oluyor. Fön çekme yada maşa yapma derdinizin olmadığını hayal edin.Eğer uzun saçlara sahipseniz her gün bir saç telaşeniz var. Fakat kısa saçta şekil verme problemi yok gibi.Tek bir saç köpüğü ile hızlıca şekil verip saçlarınızın tüm gün emrinizde olmasını sağlayacaksınız.Zaten dikkat ettiyseniz kısa saç rahatlığına varan kadınlar kolay kolay uzun saça dönmüyorlar.

Özellikle sıcak ve nemli yaz günlerinde uzun saçlarla baş etmek gerçekten güç.Hem zaman kaybı hem de bir türlü iyi sonuç elde edememe problemi…belki şimdiye kadar kısa saça geçmemeniz de ‘’budur’’ diyebileceğiniz bir model çıkmadı karşınıza.Belki bu yüzden cesaret edemediniz? Bugün sizin için’’işte bu bana çok yakışır’’ diyeceğiniz ve benimde çok beğendiğim kısa saç modellerinden oluşan bir galeri hazırladım.Kısa saç demek sadece belli başlı monoton modeller değil elbette.birçok fresh ve modern görünen modeli sizin için seçtim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here