Kombin nedir 

Kombin için basit bir tanım yapacak olursak birleştirme anlamındadır.Giyim için kombin birbirinden farklı parçaları birleştirerek uyum sağlanmasına denir örnek verecek olursak giydiğiniz kazağın eteğiniz le bir bütünlük içinde olması gibi günümüzde özellikle bayanlar giyim konusunda çok hassas davranıyorlar kıyafet seçerken  birbiri ile uyum içinde olmasına dikkat ediyorlar. Hal böyle olunca alışverişte saatlerimiz geçiyor, evet güzel giyinmek çok önemli bunun için instagram da isteklerimize cevap verecek  bir çok kadın giyimi üzerine hesap karşımıza çıkıyor.
Biz bu yazımızda tesettür eşofman kombinlerinden bahsedeceğiz. Eşofman deyince akla ilk olarak rahatlık geliyor, özellikle genç bayanlar hafta sonu giyim kombini için kullanmak isteyenler ve  bebekli annelerin tercihi,eşofman giyip çıkarım ama bu beni şık yapar mı diye düşünüyorsanız bu yazı size cevabını tam olarak verecektir artık eşofmanlarda spor  şık stili yansıtıyor kesinlikle bir çok modelde gece bir davet giderken giyeceğimiz ışıltıda ki ayrıntılar eşofman takımların da var artık.Hem rahatlık hemde şıklık arayan bayanlar için eşofman takımı dolabımızda olmazsa olmazlardan yapıyor sizin için incelediğimiz tesettürlü eşofman kombinlerine göz
atalım .

e11 min - Tesettür eşofman kombini

.
Tesettürlü eşofman takımlarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi içinde kendini rahat hissetmek isteyen bayanların tercihi olabilecek model ve renklerde bir çok şık takımlardan bir tanesi  .
tesettür eşofman takımı gri min - Tesettür eşofman kombini
Bu modelde olduğu gibi dar paça ve koyu renklerin de hakim olduğu eşofman takımları açık renk spor ayakkabılarla da rahatça kombin yapmamızı sağlıyor kışın üzerine salaş bir mont veya kaban alıp çıkacağımız mevsiminde ise sadece bu şekilde pratik bir şekilde dış kıyafetimizi rahatça oluşturuyoruz bu kombinimizi.
e8 min - Tesettür eşofman kombinie6 min - Tesettür eşofman kombinie5 min - Tesettür eşofman kombinie4 min - Tesettür eşofman kombinie 3 min - Tesettür eşofman kombini
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BONUS: TESETTÜR EŞOFMAN TAKIMI VİDEOSU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here